fot. Pexels.com

Coraz częściej zaczyna się mówić o sieci 5G w Polsce. Na szczęście – nie tylko w kontekście jej rzekomej szkodliwości, którą można włożyć między bajki. Łączność 5G to rozwój i dostęp do szybkiego internetu, który pozwoli nam na granie w gry i oglądanie filmów na naszych telefonach. Warto iść z duchem czasu i mieć dostęp do najnowszych technologii, żeby nie pozostawać w tyle! Zebraliśmy sieci GSM, w których znajdziecie ciekawe oferty z 5G.

Chcielibyście mieć dostęp do najszybszego internetu na swoim telefonie? Nic prostszego! Najwyższa pora, żeby zamienić swój stary telefon, na taki najnowszej generacji, umożliwiający korzystanie z najszybszej sieci 5G. Wbrew temu, do czego próbują nas przekonać środowiska fanów teorii spiskowych. Sieć 5G nie ma w sobie absolutnie nic szkodliwego, a jej działanie jest mniejsze niż wpływ mikrofalówki na ludzki organizm. Dlatego możecie spokojnie odłożyć foliowe czapeczki i przyjrzeć się ofertom, które mają dla nas najpopularniejsze sieci komórkowe.

Obecnie 5G w Polsce zyskuje na popularności. Dzięki temu smartfony z tą siecią są coraz tańsze i stają się bardziej dostępne dla zwykłych użytkowników. Od teraz to nie tylko symbol osób pracujących w dużych korporacjach. Bez przerwy muszą one mieć dostęp do danych swojej firmy lub bycia w stałym kontakcie ze współpracownikami i kontrahentami. 5G w Polsce jest bardzo często wykonywana przez graczy. Zależy im na szybkim internecie oraz artystów, którym telefon służy do tworzenia.

W ofercie smartfonów do 3000 złotych jesteśmy w stanie znaleźć dobry telefon, który posłuży nam długo i będzie nas cieszyć najszybszym internetem. Zebraliśmy ofert największych firm, spośród których na pewno znajdziecie coś dla siebie. 

fot. Pexels.com

Orange

Większość dużych firm telekomunikacyjnych oferuje swoim klientom sieć 5G. To najszybsza forma internetu, która pozwala nam na oglądanie YouTube’a, czy Netflixa, a nawet granie w gry na naszych telefonach. Dźwięk się nie tnie, obraz nie zacina, a wszystko to dzięki wysokiej przepustowości sieci nowej generacji.

Nic dziwnego, że Orange, jedna z najpopularniejszych firm telekomunikacyjnych w Polsce, posiada w swojej ofercie łączność 5G. W swojej ofercie mają 5G w Polsce na częstotliwości 2100 MHz, z której można korzystać we wszystkich większych miastach w naszym kraju.

Żeby móc korzystać swobodnie z 5G w Polsce za pomocą tej sieci komórkowej. Należy wykupić jeden z ich pakietów oraz zakupić smartfona, który obsługuje ten rodzaj szybkiego internetu. Orange ma w swojej ofercie bogaty wybór telefonów, szczególnie Samsungów opartych na androidzie. Warto także zwrócić uwagę iOSa, bowiem zalety iPhone’a często przewyższają androida.

Plus

Wśród liderów na rynku sieci 5G w Polsce wyróżnia się Plus. Ta sieć posiada dosyć luźne warunki możliwości wykupienia abonamentu. Wśród nich znajdziemy takie, które przenoszą numer, chcą przejść z karty na abonament lub założyć numer dla swojej firmy. Dodatkowym plusem dla Plusa jest rabat za e-fakturę, dzięki czemu można być bardziej ekologicznym.

Wśród telefonów, na które warto zwrócić uwagę, jest zdecydowanie szeroka oferta telefonów spod szyldu Huawei. Znajdziemy tutaj szybki i zgrabny Huawei P40 Lite 128GB 5G, bardziej zaawansowany Huawei P40 PRO 256GB, czy Huawei Mate Xs 512GB o naprawdę mocnym procesorze

fot. Pexels.com

Play

Telefony 5G znajdziemy także w abonamencie u Play’a. Ustala się go indywidualnie, a jego poszczególne elementy zależne są od długości trwania umowy. Zmiana operatora na Play jest niezwykle korzystna, ponieważ firma oferuje załatwienie wszystkich formalności i korzystne zniżki.

Warto zwrócić uwagę na smartfony Xiaomi, których Play ma w ofercie bardzo dużo. Uwagę przyciągają głównie Xiaomi Mi 10T lite 5G 128GB z czterema obiektywami i wyświetlaczem full HD, czy Xiaomi Redmi Note 9T 5G z ośmiordzeniowym procesorem i świetnym designie.

Nie słuchajcie foliarzy, szkodliwość 5G to jeden wielki mit, a zamiast przejmować się teoriami spiskowymi, lepiej zapoznać się z najnowszą ofertą telefonów nowej technologii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here