fot. Pexels.com

Dostęp do szybkiego internetu to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa. Zgodzą się z tym nie tylko ci, którzy prowadzą własny biznes, ale także wszystkie aktywne osoby, które muszę być cały czas online. Dla wszystkich, którzy cenią sobie najnowszą technologię i bycie na czasie, został stworzony smartfon nowej generacji z łącznością sieci 5G. Wyposażeni w taki telefon z pewnością już zawsze będziecie w kontakcie ze wszystkimi.

Najnowsze technologie pozwalają na bycie w nieustannym zasięgu. Dzięki nim możemy kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi, prowadzić biznes, rozmowy handlowe, czy przeprowadzać ważne operacje bankowe, a wszystko to siedząc wygodnie w fotelu z telefonem. Nowoczesnej smartfony pozwalają zarządzać wszystkim, za pomocą jednego przedmiotu. Najważniejsze jest, żeby posiadać szybki internet i dobre zabezpieczenia – właściwie to wszystko. Co potrzebne, aby swobodnie korzystać z wszystkich zalet swojego smartfona.

Obecnie operatorzy sieci komórkowych robią wyścig w najlepszych ofertach telefonów z siecią 5G oraz sprzedaży najnowocześniejszych modeli. Podbijają one serca nawet największych geeków. Jednak trudno wybrać spośród tak wielu ofert swój telefon idealny. W tym przypadku ważna jest nie tylko marka, ale i model. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd smartfonów do 3000 złotych, które są wyposażone w dostęp do łączności 5G, a poza tym mają świetne wyposażenie i wiele ciekawych funkcji. 

fot. Pexels.com

Samsung

Ta marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Jest niezwykle popularna, zwłaszcza w przedziałach średnich i niskich przedziałach cenowych. Obecnie możemy zapomnieć o średniej jakości androidach, które szybko tracą na jakości, a ich system operacyjny znacznie zwalnia. Samsung postanowił zrehabilitować się z dawnych grzechów i wypuścił na rynek świetne smartfony wyposażone w łączność 5G.

Warto zwrócić uwagę na taki model jak Samsung Galaxy S20 Ultra. TO jeden z najlepszych modeli tego producenta, wyposażony w niesamowity procesor i aż 12 GB pamięci RAM. Jego cena dla wielu będzie zaporowa, jednak dla prawdziwych fanów technologii ten telefon to absolutna konieczność, ze względu na jego możliwości.

Na nieco niższej półce, jednak wciąż godny polecenia jest Samsung Galaxy A51 5G. Wyposażony w poczwórny aparat, będzie robił piękne zdjęcia. Posiada 8 GB RAM, co jest całkiem przyzwoitą ilością, ma także całkiem wytrzymałą baterię. 

fot. Pexels.com

Huawei 

Smartfony z łącznością 5G znajdziemy również w ofercie Huawei. Ta marka do tej pory często przegrywała z Samsungiem, czy Apple, jednak w ofercie z siecią 5G możemy znaleźć kilka perełek.

Huawei P40 Pro jest jednym z najczęściej wybieranych telefonów 5G w Polsce, ze względu na jego możliwości fotograficzne. Należy zwrócić uwagę na poczwórny aparat marki Leica, z podwójnym obiektywem z przodu, który umożliwia wykonywanie doskonałych selfie. Ponadto ten model posiada mocny procesor i 8 GB pamięci RAM.

Warto również zwrócić uwagę na Huawei Mate Xs 512GB, który wyróżnia wyjątkowy design postaci składanego telefonu. 8-calowy wyświetlacz robi ogromne wrażenie, podobnie jak jego parametry. Łączność 5G nie będzie miała na nim żadnego problemu, jednak jak na razie cena jest dosyć zaporowa.

Xiaomi

Ta marka telefonów jest coraz częściej wybierana, zwłaszcza przez młodych ludzi. Wszystko składa na się na stosunek ceny do jakości, który w tym przypadku naprawdę dobrze wypada. Nie warto pochylać się nad teoriami spiskowymi o szkodliwości 5G, ale nad wyborem idealnego telefonu, dzięki któremu będziecie mieli dostęp do tej sieci i najszybszego internetu.

Xiaomi Mi 10 to świetny telefon, posiadający 8 GB wbudowanej pamięci RAM, poczwórny aparat i szybki system operacyjny. Czyli wszystko, co potrzebne codziennego użytku telefonu. Jak na androida działa naprawdę świetnie i ma szansę zdobyć tytuł telefonu roku.

Apple

W tym zestawieniu nie można zapomnieć o iPhonie Apple’a. Wśród najnowszych modeli firma posiada także te z łącznością 5G. Uwagę przykuwa iPhone 12 Mini, który świetnie zmieści się do kieszeni lub torebki. Jednocześnie posiada wszystkie najważniejsze funkcje porządnego smartfona. Zalety iPhone’a to przede wszystkim jakość i wytrzymałość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here